1. pl
  2. en
  3. de
  4. bg
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na wiertarki do szkła i spieków, stoły do rozkroju i magazyny na szkło i arkusze blach

MASZYNY SZKLARSKIE EXPOGLASS®

Next level of perfection

Dzięki stojakom na spieki kwarcowe magazynowanie staje się znacznie łatwiejsze!

 

Pamiętać należy, że wykonywane przez Expoglass stojaki na spieki kwarcowe wyprodukowane zostały z najwyższej klasy stali malowanej proszkowo. Nie trzeba jednak się przy tym obawiać, że spieki zostaną zniszczone, gdy dana osoba przypadkowo uderzy nimi w proponowany regał. Dzięki wysuwanym, lekko pochylonym szufladom umieszczenie w nich danego produktu nie stanowi żadnego problemu. Składować w regałach można nie tylko spieki kwarcowe czy szkło, ale również tafle poliwęglanu, płyt meblowych, kamienia czy arkuszy blach.


Stojaki na spieki kwarcowe


Jeśli więc potrzebują Państwo wielofunkcyjnych stojaków, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Widniejące w niej artykuły zostały zaprojektowane w taki sposób, aby nie zajmowały wiele miejsca, pozwalając jednocześnie magazynować dużą liczbę tafli poszczególnych materiałów. Są one dostępne w atrakcyjnej cenie i dostosowane do potrzeb różnych osób.


To sprawia, że są w stanie zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów, poszukujących dla siebie wysuwanych magazynów wykonanych przez profesjonalną i godną zaufania firmę – Expoglass, oferującą nowoczesne magazyny oraz maszyny ułatwiające przechowywanie i obróbkę szkła, a także innych materiałów płytowych.

Expoglass - wysuwane magazyny na materiały płytowe

 

Oferowane przez firmę Expoglass stojaki na spieki kwarcowe są magazynami bardzo podobnymi w swej strukturze do również posiadanych przez nas regałów na tafle szkła. Oznacza to, że są one równie funkcjonalne i różnią się między sobą wymiarami, co powoduje, iż mogą być w nich przechowywane spieki o niejednolitych gabarytach. Jednym z najchętniej kupowanych przez klientów Expoglass artykułów jest stojak na spieki kwarcowe – S140. Jest to magazyn znajdujący dla siebie zastosowanie w zakładach kamieniarskich i innych, w których przechowywane są m.in. interesujące nas w tym miejscu produkty.


Stojak na spieki kwarcowe – S140. Dlaczego warto go mieć?


Biorąc pod uwagę ilość rodzajów spieków, nasze magazyny znacznie ułatwiają wykonywanie pracy we wspomnianych zakładach, zmniejszając wyraźnie powierzchnię przeznaczoną na magazynowanie. Jednocześnie każdy pracownik ma do nich łatwy dostęp. Ponadto, stojaki na spieki kwarcowe S140 oraz inne, które posiadamy, pozwalają wyeksponować materiał z zachowaniem wysokiego poziomu estetyki. Powodów do zainteresowania się naszymi regałami jest zatem wiele.

Maszyny szklarskie Expoglass, wiertarki do szkła i spieków, stoły do rozkroju i magazyny
Zadzwoń i dowiedz się więcej o naszych wiertarkach, magazynach i stołach dla branży szklarskiej

+48 790 886 778

Napisz i dowiedz się więcej o naszych wiertarkach, magazynach i stołach dla branży szklarskiej

biuro@expoglass.pl

Biuro:

Złotogłowice 133, 48-300 Nysa, tu produkujemy wiertarki do szkła i spieków, magazyny i stoły

Złotogłowice 133, 48-300 Nysa

NIP: 7532330836 REGON: 161577128

Odwiedź nas

Odwiedź nas na Facebooku i zobacz więcej naszych wiertarek, stołów i magazynów
Wejdź na nasz YouTube i zobacz więcej filmików o naszych wiertarkach, stołach i magazynach
Zadzwoń i uzyskaj kompleksową ofertę na nasze wiertarki do szkła i spieków, magazyny i stoły do rozkroju

+48 790 886 778

Napisz i uzyskaj kompleksową ofertę na nasze wiertarki do szkła i spieków, magazyny i stoły do rozkroju

sales@expoglass.pl

Sprzedaż: