1. pl
  2. en
  3. de
  4. bg
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na wiertarki do szkła i spieków, stoły do rozkroju i magazyny na szkło i arkusze blach

MASZYNY SZKLARSKIE EXPOGLASS®

Next level of perfection

STOŁY - MASZYNY DO CIĘCIA SZKŁA

 

Stoły do rozkroju szkła EXPOGLASS są maszynami wspomagającymi ręczny rozkrój szkła

Maszyny do cięcia szkła – dlaczego są tak przydatne w zakładzie szklarskim?


Stół do rozkroju szkła to maszyna, której prawidłowe wykonanie wymaga od producenta wieloletniego doświadczenia. Osobom współtworzącym firmę Expoglass zdecydowanie go nie brakuje, dzięki czemu urządzenia przez nas produkowane charakteryzuje innowacyjność oraz skuteczność w działaniu. Cechy te sprawiają, że każdy dotychczas opracowany, w zgodzie z naszym zamysłem, stół do rozkroju szkła wzbudza bardzo duże zainteresowanie wśród osób prowadzących firmy, których działalność opiera się na obróbce tego wymagającego materiału.

MNIEJSZE STRATY MATERIAŁOWE

WZROST EFEKTYWNOŚCI ORAZ REDUKCJA LICZBY OPERATORÓW

WYSOKIE BEZPIECZEŃSTWO UŻYTKOWANIA

Szybka i prosta obróbka tafli dzięki maszynie do cięcia szkła

 

Decydując się skorzystać z oferty Expoglass, można być pewnym opłacalności podjęcia takiej decyzji co najmniej pod kilkoma względami. Najważniejszą zaletą wynikającą z podjęcia współpracy z nami jest oczywiście otrzymanie stołu do szkła, będącego łatwym w obsłudze, starannie przetestowanym na etapie jego produkcji i całkowicie nowym urządzeniem. Posługiwanie się nim pozwala efektywnie zabezpieczyć nawet najdelikatniejsze tafle szkła przed ich częściowym lub całkowitym uszkodzeniem. Ponadto oferowane przez nas maszyny do rozkroju szkła stale ulegają doskonaleniu, co powoduje, że oferta Expoglass obfituje w coraz nowocześniejsze modele urządzeń, wyposażone w opcje, których brakowało ich poprzednikom. Takie działanie pozwala uznać naszą firmę za jedną z przodujących pod względem własnego wkładu w rozwój rodzimego przemysłu szklarskiego.

Maszyna do cięcia szkła w przystępnej cenie


Nabywając jedną z proponowanych przez nas maszyn do rozkroju szkła, polecamy pamiętać o tym, że nie są one jednolite. Każdy ze stołów Expoglass wyposażony został w inne funkcje, co oznacza, że klienci stają przed szansą nabycia modeli podstawowych oraz z dużą dozą automatyzacji. Wszystkiego na ich temat można dowiedzieć się na naszej stronie internetowej. Już teraz jednak pragniemy zachęcić Państwa do zainteresowania się naszymi stołami do szkła, gwarantując, że ich zakup nie wiąże się z koniecznością głębszego sięgnięcia do kieszeni. Zakup jednej z maszyn stanowi mądrą inwestycję, skutkującą pozyskaniem stołu zdolnego do działania na najwyższym poziomie wydajności przez wiele lat. Jest to jak najbardziej możliwe, ponieważ wystarczy jedynie odpowiednio i regularnie konserwować urządzenie, co nie niesie jednak za sobą konieczności ponoszenia dodatkowych opłat. Dlatego polecamy wszystkim zaopatrzenie własnych zakładów w przynajmniej jeden ze stołów produkcji Expoglass. Cena, w której są one dostępne, w największym stopniu zachęca do osobistego przekonania się o ich bardzo wysokiej jakości pod względem wykonania, jak i działania.

 

 

STOŁY Z PEŁNYM WYPOSAŻENIEM

 

Nasza zaawansowana seria stołów do cięcia szkła, gdzie oprócz wszystkich zalet wersji podstawowej mamy m.in. pneumatyczne unoszenie, poduszkę powietrzną czy pneumatyczne łamacze.

 

 

STOŁY PROSTE

 

Zapraszamy do zapoznania się z podstawową wersją naszych stołów do rozkroju szkła, gdzie oprócz świetnej jakości wykonania mamy też podnoszenie za pomocą dwóch sprężyn gazowych.

Stoły do rozkroju szkła Expoglass są maszynami wspomagającymi ręczny rozkrój szkła, produkowane są w dwóch podstawowych rozmiarach:

  • Stół mały – wymiary robocze blatu – 1900 mm x 2800 mm
  • Stół duży – wymiary robocze blatu – 2400 mm x 3400 mm
  • Stół XL    - wymiary robocze blatu – 2600 mm x 3400 mm

 

UWAGA!!! Nie jest możliwe zainstalowanie dodatkowego wyposażenia po zakupie stołu. Konfiguracja wyposażenia musi być dokładnie określona w momencie składania zamówienia.

Maszyny szklarskie Expoglass, wiertarki do szkła i spieków, stoły do rozkroju i magazyny
Zadzwoń i dowiedz się więcej o naszych wiertarkach, magazynach i stołach dla branży szklarskiej

+48 790 886 778

Napisz i dowiedz się więcej o naszych wiertarkach, magazynach i stołach dla branży szklarskiej

biuro@expoglass.pl

Biuro:

Złotogłowice 133, 48-300 Nysa, tu produkujemy wiertarki do szkła i spieków, magazyny i stoły

Złotogłowice 133, 48-300 Nysa

NIP: 7532330836 REGON: 161577128

Odwiedź nas

Odwiedź nas na Facebooku i zobacz więcej naszych wiertarek, stołów i magazynów
Wejdź na nasz YouTube i zobacz więcej filmików o naszych wiertarkach, stołach i magazynach
Zadzwoń i uzyskaj kompleksową ofertę na nasze wiertarki do szkła i spieków, magazyny i stoły do rozkroju

+48 790 886 778

Napisz i uzyskaj kompleksową ofertę na nasze wiertarki do szkła i spieków, magazyny i stoły do rozkroju

sales@expoglass.pl

Sprzedaż: