1. pl
  2. en
  3. de
  4. bg
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na wiertarki do szkła i spieków, stoły do rozkroju i magazyny na szkło i arkusze blach

MASZYNY SZKLARSKIE EXPOGLASS®

Next level of perfection

Korzyści płynące z posiadania stołu do cięcia szkła w wersji podstawowej


Wszystkim osobom zamierzającym nabyć wykonany przez Expoglass stół w wersji podstawowej radzimy również zwrócić uwagę na fakt, iż został on obity czarnym, bardzo wytrzymałym filcem, chroniącym go przed uszkodzeniami. Poza tym skonstruowaliśmy go w taki sposób, by za sprawą dwóch dokręcanych od spodu stalowych płyt ułatwione było dokonywanie rozładunku przy użyciu wózka widłowego. Lista zalet naszego stołu do cięcia szkła jest zatem wyjątkowo liczna, mimo iż nie posiada on kilku dodatkowych funkcji, charakterystycznych dla modelu w wersji rozbudowanej. Dlatego możemy polecić jego zakup wszystkim tym osobom, które potrzebują wysokiej jakości, łatwego w obsłudze i dostępnego w atrakcyjnej cenie stołu.
Dostępny jest on w różnych wersjach wymiarowych, co sprawia, iż jego ustawienie zarówno w małym, jak i dużym pomieszczeniu nie sprawia kłopotu. Podobnie, jak przemieszczanie się pracowników danego zakładu wokół niego. Zachęcamy zatem wszystkich Państwa do podjęcia kontaktu z Expoglass w celu złożenia zamówienia.

Stoły do cięcia szkła w wersji podstawowej


Stoły do cięcia szkła w wersji podstawowej, znajdujące się w ofercie przygotowanej przez firmę Expoglass, choć nie posiadają kilku udogodnień, charakterystycznych dla stołów z automatyzacją, doskonale sprawdzają się w praktyce. Korzystanie z ich możliwości przychodzi z dużą łatwością, czyniąc jednocześnie pracę nad taflą szkła zdecydowanie sprawniejszą i mniej wymagającą. Proponowany przez nas stół charakteryzuje się m.in. tym, iż łatwo może zostać pochylony pod odpowiednim kątem do załadunku szkła dzięki sprężynom gazowym. Ponadto posiada ona wsuwane ręcznie wsporniki do załadunku pionowego, które zostały dodatkowo pokryte wymiennymi kostkami jesionowymi.
Cztery skrętne koła poliamidowe fi 80 doskonale radzą sobie natomiast nawet z największymi obciążeniami. Wypoziomowanie stołu przychodzi wszystkim jego użytkownikom ze znaczną łatwością ze względu na cztery regulowane stopki, pozwalające uczynić to bez żadnego problemu w określonym miejscu pracy.

Maszyny szklarskie Expoglass, wiertarki do szkła i spieków, stoły do rozkroju i magazyny
Zadzwoń i dowiedz się więcej o naszych wiertarkach, magazynach i stołach dla branży szklarskiej

+48 790 886 778

Napisz i dowiedz się więcej o naszych wiertarkach, magazynach i stołach dla branży szklarskiej

biuro@expoglass.pl

Biuro:

Złotogłowice 133, 48-300 Nysa, tu produkujemy wiertarki do szkła i spieków, magazyny i stoły

Złotogłowice 133, 48-300 Nysa

NIP: 7532330836 REGON: 161577128

Odwiedź nas

Odwiedź nas na Facebooku i zobacz więcej naszych wiertarek, stołów i magazynów
Wejdź na nasz YouTube i zobacz więcej filmików o naszych wiertarkach, stołach i magazynach
Zadzwoń i uzyskaj kompleksową ofertę na nasze wiertarki do szkła i spieków, magazyny i stoły do rozkroju

+48 790 886 778

Napisz i uzyskaj kompleksową ofertę na nasze wiertarki do szkła i spieków, magazyny i stoły do rozkroju

sales@expoglass.pl

Sprzedaż: