1. pl
  2. en
  3. de
  4. bg
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na wiertarki do szkła i spieków, stoły do rozkroju i magazyny na szkło i arkusze blach

MASZYNY SZKLARSKIE EXPOGLASS®

Next level of perfection

Stoły do cięcia szkła z pełnym wyposażeniem


Oferta przygotowana z myślą o klientach firmy Expoglass – od wielu już lat funkcjonującej na polskim rynku szklarskim – charakteryzuje się znaczną różnorodnością. Potwierdzenie tych słów zyskają Państwo, zapoznając się ze stołami do cięcia szkła przez nas proponowanymi. Posiadamy bowiem dwie ich wersje – z pełnym wyposażeniem oraz podstawową, a każda jest dostępna w trzech rozmiarach. W tym miejscu szczególnie interesuje nas pierwsza z wymienionych.

 

Jak łatwo można się domyślić, stoły z pełnym wyposażeniem są w stanie zagwarantować więcej opcji, sprawiając jednocześnie, że obróbka szkła z ich wykorzystaniem stanie się jeszcze łatwiejsza niż w przypadku użycia w tym samym celu jednego ze stołów z wyposażeniem podstawowym. Na wykonane przez nas i dystrybuowane w korzystnej cenie urządzenia w wersji rozbudowanej składają się dodatkowo: łamacze, uchylanie pneumatyczne oraz poduszka powietrzna. Dzięki obecności wymienionych udogodnień wykonywanie obróbki szkła przebiega szybko i bez problemu, pozwalając uzyskać zamierzoną formę o perfekcyjnym kształcie. Jest to bardzo ważne choćby podczas wykonywania kabin prysznicowych, dlatego zdecydowanie warto zastanowić się nad zakupem stołu z pełnym wyposażeniem.

 

Stoły do cięcia szkła z pełnym wyposażeniem – dlaczego warto je mieć?


Wykonywaniem stołu zajmujemy się na życzenie klientów, zapewniając szybką realizację zamówienia. Należy przy tym również pamiętać o tym, że stoły proponowane przez firmę Expoglass posiadają różne wymiary, co powoduje, iż każdy decydujący się na ich nabycie klient staje przed szansą otrzymania dokładnie takiego produktu, jaki w danej chwili jest mu potrzebny. Nasze stoły znajdują dla siebie zastosowanie zarówno w małych, rodzinnych zakładach szklarskich, jak i we wnętrzu imponujących pod względem metrażu halach produkcyjnych. Pracujący przy nich fachowcy cenią sobie możliwość wykorzystania dodatkowych funkcji, których rozpoznanie nie wymaga wiele czasu, dzięki czemu korzystać z nich mogą praktycznie natychmiast po dokonaniu zakupu.

 

Największe zalety stołów do cięcia szkła w rozbudowanej wersji


Do najważniejszych cech stołów z pełnym wyposażeniem należy natomiast zaliczyć: uchylanie pneumatyczne (pionowanie, poziomowanie blatu) z wykorzystaniem siłownika oraz hydraulicznego kontrolera prędkości, listwy łamiące (łamacze: wzdłużny oraz poprzeczny) sterowane pneumatyczne za pomocą pedałów zamocowanych na pulpicie nożnym – wysuwanym, z automatycznym powrotem, poduszkę powietrzną, do której wmontowane zostały wentylatory wysokociśnieniowe, umożliwiające łatwe manipulowanie ciężkimi taflami na blacie, obicie z bardzo wytrzymałego filcu, sztywna rama, ułatwiająca rozładunek wózkiem widłowym.

Maszyny szklarskie Expoglass, wiertarki do szkła i spieków, stoły do rozkroju i magazyny
Zadzwoń i dowiedz się więcej o naszych wiertarkach, magazynach i stołach dla branży szklarskiej

+48 790 886 778

Napisz i dowiedz się więcej o naszych wiertarkach, magazynach i stołach dla branży szklarskiej

biuro@expoglass.pl

Biuro:

Złotogłowice 133, 48-300 Nysa, tu produkujemy wiertarki do szkła i spieków, magazyny i stoły

Złotogłowice 133, 48-300 Nysa

NIP: 7532330836 REGON: 161577128

Odwiedź nas

Odwiedź nas na Facebooku i zobacz więcej naszych wiertarek, stołów i magazynów
Wejdź na nasz YouTube i zobacz więcej filmików o naszych wiertarkach, stołach i magazynach
Zadzwoń i uzyskaj kompleksową ofertę na nasze wiertarki do szkła i spieków, magazyny i stoły do rozkroju

+48 790 886 778

Napisz i uzyskaj kompleksową ofertę na nasze wiertarki do szkła i spieków, magazyny i stoły do rozkroju

sales@expoglass.pl

Sprzedaż: