1. pl
  2. en
  3. de
  4. bg
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na wiertarki do szkła i spieków, stoły do rozkroju i magazyny na szkło i arkusze blach

MASZYNY SZKLARSKIE EXPOGLASS®

Next level of perfection

Wiertarka EXPOGLASS Priam - Zaawansowane funkcje:

 

- Automatyczny pomiar grubości materiału:

 

*2 wrzeciona (przód i tył) umożliwiają wiercenie arkuszy w jednym przejściu bez konieczności obracania.
*Listwa załadowcza sterowana elektronicznie – aby ustawić wymiar dolnej krawędzi szkła od otworu, wystarczy wpisać żądany wymiar na dotykowym ekranie – maszyna sama ustawi się do odpowiedniej pozycji
*Tryb szybkiej wymiany wierteł – po naciśnięciu przycisku wymiany wierteł obydwa wrzeciona zostają automatycznie zablokowane (nie można ich obrócić), blat pionowy, który jest pomiędzy obydwoma wiertłami zjeżdża na dół – tym samym otwierając dużą przestrzeń pomiędzy nimi. Sprawia to, że z reguły wiertła można odkręcić bez problemu ręcznie, do tego mając do dyspozycji bardzo dużo miejsca na komfortowe przeprowadzenie tej operacji.

 

- Automatyczny pomiar długości, średnicy i pozycji wiertła:

 

*Po zakończonej wymianie wierteł następuje automatyczna kalibracja – pomiar ich długości, dzięki czemu maszyna wie w jakiej odległości od materiału znajduje się czoło wiercące każdego z wierteł – bardzo ważne w małych zakładach gdzie nie robi się serii lecz większość otworów jest robionych pojedynczo. Pozwala to na precyzyjne wiercenie bez konieczności skomplikowanej konfiguracji
*Automatyczne obliczanie głębokości zagłębienia wrzecion: Po kalibracji maszyna sama sprawdza grubość materiału i automatycznie dobierze idealne wartości zagłębień a do zadań operatora należeć będzie jedynie kliknięcie przycisku – „wiercenie”, które odbędzie się całkowicie automatycznie
*Sprawdzana jest też średnica wiertła - razem z powyższymi parametrami maszyna sama dobiera odpowiednie prędkości obrotowe do wiercenia więc nie ma obawy o złe nastawy parametrów.

 

- Elektronicznie sterowany posuw wrzeciona:

 

*Ta funkcja znacząco zwiększa wszechstronność maszyny, umożliwiając precyzyjne dostosowanie posuwu wrzeciona do różnych potrzeb. Za pomocą kilku dotknięć ekranu można przejść z wiercenia szkła o grubości 15 mm na 2 mm, nie martwiąc się o pęknięcia czy odpryski, bez konieczności doświadczenia czy intuicji operatora.

 

Expoglass Priam to uosobienie precyzji, wydajności i łatwości obsługi w technologii wiercenia w szkle. Zainwestuj w maszynę, która upraszcza Twoje operacje i zapewnia stałe, wysokiej jakości wyniki. Podnieś swoje możliwości obróbki dzięki Expoglass Priam już dziś.

Expoglass Priam to dwuwrzecionowa wiertarka pionowa zaprojektowana z myślą o klientach poszukujących funkcjonalności, łatwości obsługi i trwałości. Przy jej projektowaniu powróciliśmy do starej szkoły budowy maszyn – na ciężkich, stalowych korpusach, obrabianych cieplnie; z rozwiązaniami mechanicznymi ułatwiającymi późniejszą łatwą eksploatację oraz serwis. To unikalne podejście gwarantuje lata bezproblemowego wiercenia w różnych materiałach, oferując znaczący zwrot z inwestycji. Aby mieć pewność, że elementy naszej wiertarki są wykonane z należytą dbałością, produkujemy je w Polsce przy pomocy lokalnych partnerów. Nawet główny korpus jest wykonany na miejscu, przez nas, a następnie poddany obróbce cieplnej i dalszym procesom na terenach lokalnych. Dzięki temu cała produkcja jest przeprowadzana pod naszym uważnym nadzorem a wszelkie niedoskonałości mogą być wykryte i zniwelowane zanim produkt trafi do Klienta. Końcowo również wspierając lokalny przemysł maszynowy. 

Wiertarka dwuwrzecionowa do różnego rodzaju tafli


Wiertarka dwuwrzecionowa do szkła może być stosowana w przypadku obrabiania różnej wielkości tafli. Najważniejsze jest przy tym jednak to, że wszyscy nabywcy proponowanych przez nas urządzeń stają przed szansą wykonywania swojej pracy bez konieczności obracania tafli górą do dołu, co po dłuższym czasie staje się nie tylko uciążliwe, ale też i niebezpieczne dla szkła, które może zostać mniej lub bardziej uszkodzone. W celu uniknięcia powstania tego typu sytuacji polecamy zainteresowanie się wiertarkami do szkła Expoglass, które pozwalają wykonać w nich otwór już za jednym przejściem ze względu na wyposażenie ich w dwa wrzeciona.


Pionowa wiertarka o dużych możliwościach


Wśród pozostałych zalet naszej wiertarki do szkła są m.in. automatyczny pomiar długości wierteł i pozycji, tryb szybkiej ich wymiany, elektronicznie sterowany posuw wrzecion oraz listwy załadowczej. Pamiętać warto także o tym, że wiertarka pionowa posiada nieduży rozmiar, będąc bardzo płytką, w wyniku czego ulokowanie jej w każdym pomieszczeniu nie jest żadnym wyzwaniem.

MNIEJSZE STRATY MATERIAŁOWE

WZROST EFEKTYWNOŚCI ORAZ REDUKCJA LICZBY OPERATORÓW

WYSOKIE BEZPIECZEŃSTWO UŻYTKOWANIA

Produkowane przez firmę Expoglass wiertarki do szkła znajdują dla siebie zastosowanie w kolejnych zakładach zarówno polskich, jak i zagranicznych. Do korzystania z nich zachęca przede wszystkim fakt, iż operujący nimi pracownicy mogą wykonywać swoje obowiązki znacznie sprawniej i w całkowicie w bezpieczny dla obrabianego przez nich materiału sposób, co umożliwiają nowoczesne technologie, zastosowane w procesie produkcji naszych otwornic do szkła.


Możliwości wiertarki do szkła


Wiertarka do szkła to obecnie zdecydowanie jedna z tych maszyn, które są szczególnie pożądane spośród wszystkich, dostępnych na rynku szklarskim. Dzieje się tak, ponieważ opisywane urządzenie zapewnia bardzo dużo możliwości jego zastosowania w praktyce. Klienci Expoglass wiedzą doskonale o tym, że stale udoskonalamy naszą ofertę. Szczególną popularnością cieszą się nasze wiertarki Priam. Ich jakość sprawia, że niezależnie od tego, na zakup której maszyny zdecyduje się dana osoba, otrzyma ona w pełni dostosowany do własnych potrzeb produkt, dostępny – co ważne – w bardzo atrakcyjnej cenie.

Wiertarki do szkła

 

Wiertarka Expoglass Priam - funkcjonalność na najwyższym poziomie

Maszyny szklarskie Expoglass, wiertarki do szkła i spieków, stoły do rozkroju i magazyny
Zadzwoń i dowiedz się więcej o naszych wiertarkach, magazynach i stołach dla branży szklarskiej

+48 790 886 778

Napisz i dowiedz się więcej o naszych wiertarkach, magazynach i stołach dla branży szklarskiej

biuro@expoglass.pl

Biuro:

Złotogłowice 133, 48-300 Nysa, tu produkujemy wiertarki do szkła i spieków, magazyny i stoły

Złotogłowice 133, 48-300 Nysa

NIP: 7532330836 REGON: 161577128

Odwiedź nas

Odwiedź nas na Facebooku i zobacz więcej naszych wiertarek, stołów i magazynów
Wejdź na nasz YouTube i zobacz więcej filmików o naszych wiertarkach, stołach i magazynach
Zadzwoń i uzyskaj kompleksową ofertę na nasze wiertarki do szkła i spieków, magazyny i stoły do rozkroju

+48 790 886 778

Napisz i uzyskaj kompleksową ofertę na nasze wiertarki do szkła i spieków, magazyny i stoły do rozkroju

sales@expoglass.pl

Sprzedaż: