Wysuwane magazyny - stojaki na tafle szkła

Magazyny wysuwane Expoglass są konstrukcjami stalowymi, służącymi do magazynowania materiałów płytowych.

Wysuwane magazyny – stojaki na szkło


W czasie przeprowadzania wszelkiego rodzaju prac z zakresu obróbki szkła najważniejsze jest uniknięcie choćby najmniejszych jego pęknięć. W celu zapobiegnięcia powstawaniu tego typu sytuacji polecamy poznanie oferty Expoglass, na którą składają się m.in. wysokiej jakości stojaki na szkło, dostępne w różnych wariantach wymiarowych.

Regał na tafle szkła – konstrukcja ułatwiająca ich przechowywanie


Stojak na tafle szkła to konstrukcja wykonana w taki sposób, aby korzystanie z niej nie wiązało się choćby z najmniejszym ryzykiem ich uszkodzenia, co mogłoby utrudnić, a wielu przypadkach nawet uniemożliwić dalszą obróbkę materiału w celu osiągnięcia planowanych efektów.

Galeria


opis


Stojaki na szkło Expoglass są konstrukcjami stalowymi, służącymi do magazynowania materiałów płytowych.

Składają się one z obramowania – nieruchomej stalowej konstrukcji oraz znajdującej się w środku grupy szuflad, które są wysuwane. Szuflady są w pozycji pochylonej (kilka stopni odchylenia od pionu), dzieli je około 1cm od sąsiednich...

Katalog


Karta katalogowa zawierająca podstawowe dane techniczne produktu.

Regały na szkło – kto powinien się nimi zainteresować?


Profesjonalny stojak do magazynowania szkła stanowi niezbędny element wyposażenia każdego pomieszczenia, w którym regularnie odbywają się prace z wykorzystaniem tego delikatnego materiału. Proponowane przez Expoglass konstrukcje wykonane zostały w taki sposób, aby można było w nich umieścić, a następnie wyjąć potrzebną w danej sytuacji taflę. Nasze regały na tafle szkła powstały co prawda ze stali, lecz nie stanowią nawet najmniejszego zagrożenia dla opisywanego materiału, ponieważ zostały dodatkowo oklejone delikatnym filcem, dzięki czemu powierzchnia tafli nie zostanie zarysowana.

Stojaki na szkło w wariantach wymiarowych odpowiadających potrzebom klientów


Dokonując zakupu stojaka na szkło od Expoglass, każda osoba, która zdecydowała się nabyć co najmniej jeden z nich już wcześniej, może być całkowicie pewna otrzymania idealnie dostosowanego do jej potrzeb wysuwanego magazynu. Jesteśmy w stanie wszystkim Państwu to zagwarantować, ponieważ, o czym wspominaliśmy już wcześniej, na nasz asortyment składają się stojaki na szkło w różnych odmianach. Niejednolitość pomiędzy nimi zauważalna jest m.in. pod względem szerokości załadowczej konstrukcji (80-220 mm), liczbą szuflad (10-20), a także szerokością całkowitą (182-566 cm).

Wysokie bezpieczeństwo użytkowania

Wzrost efektywności oraz redukcja liczby operatorów

Mniejsze straty materiałowe

Konstrukcje do magazynowania szkła oferowane przez Expoglass, służą do przechowywania w nich materiałów płytowych. Z powodzeniem mogą być stosowane również jako stojak na szkło oraz stojak transportowy. Nasze stojaki składają się z obramowania, będącego nieruchomą stalową konstrukcją, a także znajdującej się w środku grupy wysuwanych szuflad. Te z kolei ulokowane zostały w pozycji pochylonej (kilka stopni odchylenia od pionu), a dzieli je tylko ok. 1 cm od siebie. Cechy regału na tafle szkła powodują, że charakteryzowane regały umożliwiają przechowywanie w nich bardzo dużej ilości posegregowanego szkła lub innego materiału o niewielkiej powierzchni, zapewniając przy tym dostęp do odpowiedniego jego rodzaju w każdej chwili.  
Stojaki na szkło i inne materiały płytowe firmy Expoglass dostępne są w pięciu rodzajach, rozróżnianych ze względu na udźwig szuflady oraz wielkość przetrzymywanych tafli szkła. Są one przedstawione w tabeli poniżej:
Magazyny M80 M280 D80 D220 S140
Szerokość załadowcza [mm] 80 280 80 220 140
Udźwig szuflady [kg] 900 2500 1500 2500 1500
Maksymalny rozmiar przechowywanej tafli [mm] 1700 x 2600 1700 x 2600 2300 x 3300 2300 x 3300 1700×3300
Możliwa liczba szuflad* 10 ÷20 8 ÷12 10 ÷14 8 ÷12 6 ÷14
Najczęściej przechowywane materiały Szkło,Spieki kwarcowe,Poliwęglan, Plexi, Kamień Skrzynki szkła Szkło,Kamień Skrzynki szkła Spieki kwarcowe,Kamień
* – liczba szuflad może być tylko parzysta

W firmie Expoglass poprzez wykonanie konstrukcji do magazynowania szkła rozumiemy kompleksową usługę, na którą składają się czynności wymienione poniżej:

  • Wyprodukowanie magazynu
  • Transport oraz rozładunek u klienta
  • Montażu całego magazynu na miejscu do postaci gotowej do użytku

Zajmując się wszystkimi procesami od produkcji, aż po montaż gotowej konstrukcji u klienta, zaoszczędzimy jego czas oraz mamy pewność, że każdy etap tego procesu zostanie przeprowadzony profesjonalnie.

Konstrukcje do magazynowania szkła oferowane przez Expoglass, służą do przechowywania w nich materiałów płytowych. Z powodzeniem mogą być stosowane również jako stojaki do szkła.

Nasze stojaki składają się z obramowania, będącego nieruchomą stalową konstrukcją, a także znajdującej się w środku grupy wysuwanych szuflad. Te z kolei ulokowane zostały w pozycji pochylonej (kilka stopni odchylenia od pionu), a dzieli je tylko ok. 1 cm od siebie.

Cechy regału na tafle szkła powodują, że charakteryzowane regały umożliwiają przechowywanie w nich bardzo dużej ilości posegregowanego szkła lub innego materiału o niewielkiej powierzchni, zapewniając przy tym dostęp do odpowiedniego jego rodzaju w każdej chwili.  

Stojaki na szkło w atrakcyjnej cenie


Decydując się nabyć jeden z opisywanych stojaków na szkło, polecamy kierować się przede wszystkim wielkością posiadanych tafli, które mają być w nich magazynowane (najmniejsza szafa jest w stanie pomieścić taflę o wymiarze 160 × 225, zaś największa – 255 × 321). Współpraca z Expoglass, jak widać, jest opłacalna, a każdy, kto zdecyduje się ją z nami nawiązać, może otrzymać doskonale dostosowany do swoich potrzeb regał na tafle szkła w korzystnej cenie, biorąc pod uwagę jego wysoki stopień funkcjonalności.

Powyższy opis oraz zdjęcia stanowią własność przedsiębiorstwa Expoglass. W związku z czym, zabrania się kopiowania, redystrybucji, publikowania, rozpowszechniania, udostępniania czy wykorzystywania w inny sposób całości lub części treści znajdującej się na witrynie www.expoglass.pl