Wiertarki do szkła Priam

Wiertarki do szkła Priam


Wiertarka do szkła Priam jest dwuwrzecionowym (dwustronnym) produktem doskonałej jakości, oferowanym przez firmę Expoglass. Opisywane urządzenie zostało przez nas stworzone jako idealnie dostosowane do potrzeb klientów poszukujących dla siebie prostego w obsłudze i jednocześnie wyjątkowo skutecznego sprzętu. Nasza wiertarka skonstruowana została w tradycyjny sposób, co oznacza, iż posiada ona ciężkie, wykonane z grubej stali korpusy, obrabiane cieplnie z rozwiązaniami mechanicznymi ułatwiającymi późniejszą eksploatację oraz serwis.

Wiertarka Priam, którą mamy przyjemność Państwu zaoferować, posiada, co zostało już zaznaczone, dwa wrzeciona – przednie oraz tylne. Dzięki nim osoba korzystająca z maszyny jest w stanie w łatwy sposób wykonać otwór w tafli szkła bez konieczności obracania jej. Warto również zwrócić uwagę na sterowaną elektronicznie listwę załadowczą, pozwalająca ustawić wiertarkę w taki sposób, by posługiwanie się nią w danej sytuacji uległo znacznemu ułatwieniu.

Wiertarka Priam - łatwiejsza praca w zakresie obróbki szkła


Charakteryzowany produkt wyposażony został w tryb szybkiej wymiany wierteł. Oznacza to, że po naciśnięciu odpowiedniego przycisku, wrzeciona ulegają zablokowaniu, blat pionowy obniża swoją pozycję, a my w tym czasie możemy bezpiecznie wymienić wiertła. Te cechy proponowanego przez Expoglass urządzenia w głównej mierze wpływają na jego ogólną funkcjonalność. Dlatego zachęcamy wszystkich klientów do pozyskania go w celu ułatwienia sobie lub swoim pracownikom dokonywania podstawowej operacji obróbki szkła - wiercenia.

Wiertarka Priam stosowana jest przy większości standardowych tafli i dzięki swojej uniwersalności znalazła dla siebie stosowne miejsce w wielu polskich (i nie tylko) zakładach szklarskich. Maksymalna odległość osi (środka) otworu do dołu szkła wiertarki wynosi 85 cm, a jej całkowita wysokość – 236 cm. Jeśli zaś chodzi o maksymalną odległość od posadzki, na jaką podnosi się listwa załadowcza, jej wysokość mierzona jest na 130 cm.