Wysuwane magazyny - stojaki na tafle szkła - D220

Wysuwane magazyny – stojaki na tafle szkła – D220


Wysuwane magazyny – D220, zwane bardziej powszechnie stojakami na tafle szkła, wykonane przez firmę Expoglass, znakomicie sprawdzają się wszędzie tam, gdzie liczy się przede wszystkim funkcjonalność. W przypadku opisywanego regału stoi ona na bardzo wysokim poziomie, dzięki czemu znajduje on dla siebie wciąż nowych nabywców.

Najczęściej są nimi osoby, które pracują na taflach szkła typu pół jumbo. Decydują się one pozyskać stojak – D220 z tego względu, iż umożliwia on magazynowanie tafli bezpośrednio w skrzyniach – bez rozpakowywania ich przed załadunkiem na magazyn. Skrzynie mogą być jednak otwarte w magazynie, aby zaistniała możliwość wyciągnięcia z nich tafli w momencie, gdy całość jest przechowywana w stojaku przez nas wykonanym. Poza tą zaletą radzimy zwrócić uwagę również na parametry opisywanej szafy. Mierzy ona bowiem od 310 do 566 cm szerokości całkowitej, co czyni ją zdecydowanie największą spośród wszystkich tego typu produktów, które aktualnie znajdują się w naszej ofercie.

Stojak na szkło – D220 pozwoli umieścić w nim duża liczbę tafli


Gabaryty stojaka na szkło – D220 przekładają się również na to, że tafle w nim przechowywane także nie należą do małych – ich wymiary to 255x321 cm. Jeśli zaś chodzi o liczbę szuflad magazynu, w tym przypadku jest 8-10. Natomiast szerokość załadowcza stojaka na tafle szkła – D220 wynosi, jak jego nazwa wskazuje - 220 cm, co również należy uznać za jego niezaprzeczalny atut. Dokładnie tak, jak atrakcyjną cenę regału oraz jego solidną, gwarantującą wieloletnią solidność, budowę.