Wysuwane magazyny - stojaki na tafle szkła - M260

Wysuwane magazyny – stojaki na tafle szkła – M260


Firma Expoglass, jedna z najbardziej cenionych na polskim rynku szklarskim, oferuje swoim klientom różnego rodzaju wysuwane magazyny. Stojaki na tafle szkła – M260 są jednymi z nich. Od lat cieszą się one dużą popularnością wśród przedstawicieli zawodów, którzy na co dzień wykonują poszczególne prace na interesującym nas w tym miejscu materiale płytowym.

Wpływa na to przede wszystkim fakt, iż wysuwany magazyn - szafa na szkło – M260 służy do przechowywania w jej szufladach (może być ich aż 8-12) tafli ćwierć jumbo. Znajdują się one bezpośrednio w skrzyniach, również po załadowaniu na magazyn. Skrzynie szkła mogą zostać otwarte w magazynie, aby można było wyciągać z nich tafle w momencie, kiedy całość jest przechowywana w stojaku naszej produkcji. Z relacji klientów Expoglass wiemy doskonale, iż takie rozwiązanie jest dla nich bardzo wygodne, w momencie kiedy z reguły zamawiają szkło w całych pakietach - skrzyniach.

Stojaki na szkło – M260 gwarantujące komfort użytkowania


Osoby, które zdecydowały się na pozyskanie stojaka na szkło – M260 doceniają również jego niewielką szerokość całkowitą (od 340 do 484 cm), w porównaniu do bardzo dużej całkowitej ładowności. Sam regał nie jest na tyle duży, aby postawienie go w danym pomieszczeniu było szczególnie uciążliwe. To powoduje, że dotychczas już wielu klientów indywidualnych, jak i dużych firm zdecydowały się nabyć proponowany magazyn w korzystnej cenie, którą im zapewniamy, oferując w zamian szczególnie trwały produkt.