Wysuwane magazyny - stojaki na tafle szkła - M80

Wysuwane magazyny – stojaki na tafle szkła – M80


Wysuwany magazyn na tafle szkła – M80 to najmniejszy pod względem szerokości załadowczej produkt spośród wszystkich stojaków, które mamy przyjemność zaoferować. Jest to ekonomiczny magazyn dla szklarzy, którzy na co dzień pracują przede wszystkim na taflach 1/4 jumbo, czyli o wymiarach 160x255. Wielką zaletą opisywanego produktu jest przede wszystkim fakt, iż zajmuje on niewiele miejsca, co powoduje, że może zostać wykorzystany nawet w pomieszczeniu o niedużym metrażu.

Stojak na tafle szkła – M80 kompaktowe rozwiązanie dla usługowych zakładów szklarskich


Stojak na tafle szkła – M80 na pewno zainteresuje sobą wszystkich fachowców zajmujących się obróbką szkła, ceniących sobie regały, które zdecydowanie nie utrudniają im przemieszczania się po zakładzie. Docenią oni również zadowalającą liczbę szuflad (10-20), a także szerokość załadowczą wynoszącą 80 cm. Do grona opisanych zalet charakteryzowanego stojaka warto również dodać jego niezbyt wygórowaną, jak na bardzo wysoki standard wykonania, cenę, w jeszcze większym stopniu zachęcającą do dokonania zakupu.

Expoglass czeka zatem na wszystkich zainteresowanych pozyskaniem szafy na szkło w najmniejszych z udostępnianych przez nią rozmiarów, wykonaną z doskonałej jakości, odpornej na zniszczenia powodowane m.in. korozją, stali malowanej proszkowo, gwarantującej przy tym brak jakichkolwiek obaw o to, że umieszczone w niej szkło mogłoby ulec zniszczeniu, co przecież jest najistotniejsze dla wszystkich pracujących właśnie z tym materiałem.