O nas

Jesteśmy polskim producentem maszyn szklarskich służących do procesów takich jak cięcie, magazynowanie oraz wiercenie szkła

O firmie


 

Expoglass®

 

Przez długi okres czasu również zajmowaliśmy się obróbką szkła, w związku z czym dysponujemy dużą wiedzą z tego zakresu. Te doświadczenia pozwalają nam tworzyć urządzenia dostosowane do potrzeb naszych rynku.

Znając potrzeby naszych klientów stawiamy na produkty funkcjonalne, łatwe w obsłudze oraz trwałe.

Cały proces projektowania oraz produkcji odbywa się w Polsce, w oparciu o podzespoły polskich oraz zachodnich producentów. Umożliwia to nam kontrolę oraz utrzymanie odpowiedniej jakości produktów, sprawiając, że zyskują one uznanie naszych klientów w wielu krajach Europy.

historia


 

CEL

Tworzenie:

- funkcjonalnych

- łatwych w obsłudze

- trwałych

maszyn szklarskich

media


 

 

TARGI poznań 2017

 

„Liczyliśmy, że prezentacje będą cieszyć się zainteresowaniem, natomiast nie podejrzewaliśmy, że będzie ono tak duże. Sprzedane zostały dwie maszyny (…) i jest odzew z rynków arabskich i europejskich.”

>> Zobacz więcej

Świat szkła

 

Dużym zainteresowaniem, prawdopodobnie ze względu na debiut oraz wyjątkowe dla tej klasy maszyny funkcje, cieszyła się nasza automatyczna wiertarka, której pokaz – zdaniem wielu klientów – może dość mocno wpłynąć na ich plany zakupowe w następnym roku. 

>> Świat szkła