Expoglass

next level of perfection

DLACZEGO PRODUKTY EXPOGLASS?


 

FUNKCJONALNOŚĆ

Maksymalna wydajność pracownika przy minimalnym poziomie zmęczenia

Wszystkie nasze produkty projektujemy z najwyższą dbałością o szczegóły oraz z długą fazą testów i ulepszeń. Dzięki czemu: nasze urządzenia wysoce usprawniają oraz przyśpieszają pracę.

ŁATWOŚĆ OBSŁUGI

Minimalny wymagany czas przeszkolenia

W naszej opinii każda maszyna powinna umożliwiać szybkie i bezpieczne wykonanie operacji. Przy tym nieodzowna jest prostota obsługi, zwłaszcza w czasach wysokiej rotacji pracowników. Dlatego: nasze maszyny są budowane z myślą o tym, by operator mógł zacząć na nich samodzielną pracę już po godzinie przeszkolenia.

NIEZAWODNOŚĆ

Wieloletni okres użytkowania

Dokładamy wszelkich starań podczas projektowania oraz produkcji by osiągać wysoką żywotność naszych produktów. Całość produkcji przeprowadzamy w Polsce przy użyciu sprawdzonych, markowych podzespołów. Sprawia, to że: nasze produkty cechują się bardzo wysoką żywotnością.

 

Oferta 


 

STOŁY DO ROZKROJU SZKŁA

WIERTARKI DO SZKŁA

WYSUWANE MAGAZYNY NA TAFLE SZKŁA

ROZSUWANE MAGAZYNY NA PASY SZKŁA

124

zadowolonych klientów

8

państw w których pracują maszyny Expoglass

2236

wypitych kaw

Borowiec Maskiner

Jako przedstawiciel maszyn produkcji Expoglass na terenie Norwegii pragnę gorąco zarekomendować produkty powstające w Nysie, pod względem jakości oraz funkcjonalności. Na szczególne uznanie zasługuje podejście do klienta oraz pełne wsparcie techniczne.

Maxi-szkło

Po zakupie kilku stołów do rozkroju zamówiliśmy wiertarkę. Po pół roku użytkowania maszyny mogę stwierdzić, że naprawdę cieszy fakt, że coś takiego jeszcze produkuje się w Polsce

kontakt


 

Expoglass

Złotogłowice 133, 48-300 Nysa

NIP: 753-233-08-36
REGON: 161577128

Tel. 790 886 778
Email:  biuro@expoglass.pl