Wiertarki do szkła Priam Maxi

Wiertarki do szkła Priam Maxi


Wiertarka do szkła Priam Maxi, znajdująca się w ofercie Expoglass różni się od doskonale znanego wszystkim modelu Priam tym, iż stosowana jest przede wszystkim w przypadku, gdy bardzo często w danym zakładzie obrabiane są długie i wysokie tafle. W takich sytuacjach niewskazane jest obracanie tafli górą do dołu, by móc wywiercić w niej potrzebny otwór, który jest zbyt wysoko na tafli podczas normalnego położenia, dlatego oferowana przez nas maszyna wciąż znajduje uznanie w oczach kolejnych klientów obrabiających ponadprzeciętnie duże formatki.

Cenią oni sobie szczególnie fakt, iż wiertarka Priam Maxi posiada niestandardowy rozmiar - nieco podwyższony, co wpływa korzystnie na stopień jej funkcjonalności. Na uwadze należy mieć również to, że posiada ona dwa doskonałej jakości wrzeciona (przednie oraz tylne), ułatwiające w dużym stopniu wiercenie w tafli bez konieczności jej obracania, co już zostało przez nas wspomniane.

Wielkie możliwości wiertarki do szkła Priam Maxi


Na inne zalety wiertarki Priam Maxi składają się m.in. elektronicznie sterowany posuw wrzecion (zwiększający możliwości maszyny), automatyczne dostosowanie obrotów wiertła (czynimy to przy pomocy ekranu dotykowego), a także wiercenie w komorze zamkniętej, przekładające się na łatwiejsze serwisowanie maszyny, uzyskiwanie zadowalającego stopnia sztywności układu oraz zwiększenia bezpieczeństwa osób znajdujących się w pobliżu.

Bardzo istotne w przypadku niniejszej wiertarki do szkła są również jej poszczególne wymiary. Przed dokonaniem zakupu, radzimy więc wziąć pod uwagę fakt, że maksymalna odległość od posadzki, na jaką podnosi się listwa załadowcza wynosi 160 cm, zaś całkowita wysokość maszyny – 266 cm. Z kolei maksymalna odległość osi (środka) otworu do dołu szkła mierzy 115 cm. Zapewniamy, że takie gabaryty sprawią, że nasza wiertarka nie będzie zajmować zbyt dużo miejsca, pozwalając pracownikom zakładu szklarskiego swobodnie poruszać się w jej pobliżu.