Wysuwane magazyny - stojaki na tafle szkła - S140

Wysuwane magazyny – stojaki na tafle szkła – S140


Wysuwany magazyn – stojak na tafle szkła – S140, który Państwu oferujemy, cieszy się popularnością przede wszystkim wśród właścicieli zakładów kamieniarskich. Dzieje się tak, ponieważ to właśnie tam najczęściej magazynowane są spieki kwarcowe. Nasze stojaki wykonaliśmy z myślą o funkcji przechowywania, używając w tym celu najwyższej jakości, wyjątkowo odpornej na zniszczenia konstrukcyjnej stali pokrytej poliuretanem nakładanym metodą proszkową.

Biorąc pod uwagę wielość rodzajów spieków, proponowana szafa w bardzo dużym stopniu ułatwia pracę osobom zatrudnionym we wspomnianych zakładach kamieniarskich poprzez znaczne zmniejszenie powierzchni przeznaczonej na magazynowanie.

Stojaki na tafle szkła – S140 umożliwiają również magazynowanie spieków kwarcowych


Szerokość załadowcza magazynu wynosi 140 cm, jego szerokość całkowita natomiast – od 204 do 356 cm. Z kolei liczba szuflad, którą posiada nasz stojak na tafle szkła – S140 wynosi 8-16. Nic więc dziwnego, że po wyrób od Expoglass sięgają wszyscy Ci, którzy na co dzień mają do czynienia ze spiekami o wymiarach 160x340. Znajdujący się w naszej ofercie magazyn ułatwia przechowywanie ich w jego wnętrzu, ułatwiając przy tym sięganie po materiał w odpowiednim momencie, a także pozwalając zachować wysoki poziom estetyki w zakładach.

W niektórych z nich stojaki – S140 wykorzystywane są również jako regał służący wyeksponowaniu poszczególnych wyrobów, co także należy wziąć pod uwagę, przeglądając ofertę powstałą z myślą o wszystkich klientach Expoglass, do czego wszystkich gorąco zachęcamy.