Wysuwane magazyny - stojaki na tafle szkła - D80

Wysuwane magazyny – stojaki na tafle szkła – D80


Firma Expoglass, oferująca różnego rodzaju produkty ułatwiające obróbkę szkła oraz jego przechowywanie w bezpiecznych warunkach, ma przyjemność zaprezentować Państwu stojak na tafle – D80. Jest to wysuwany magazyn służący do przechowywania w jego szufladach pojedynczych tafli pół jumbo. Dużą zaletą proponowanego regału jest jego niewielki rozmiar (szerokość całkowita wynosi zaledwie między 194 a 324 cm), co sprawia, iż bez problemu znajdzie on dla siebie miejsce nawet w niedużym pomieszczeniu.

Poza tym opisywany stojak cechuje znaczna liczba szuflad (10-20) oraz szerokość załadowcza (80 cm). Oznacza to, iż nasza szafa na szkło, choć nie posiada imponujących gabarytów, jest w stanie przechować zadowalającą ilość materiału.

Stojak na szkło – D80 odporny na zniszczenia


Szacuje się, że stojak – D80 może przyczynić się do wygodnego magazynowania nawet cztery razy więcej tafli niż regały typu A bądź L. To sprawia, iż wykonany przez nas stojak doskonale sprawdza się w każdym zakładzie szklarskim, posiadającym warunki do pracy na taflach pół jumbo. Zachęcamy więc do dokonania jego zakupu w atrakcyjnej, jak zawsze w przypadku pozyskiwania wyrobów od Expoglass, cenie.

Gwarantujemy, że zakup magazynu charakteryzowanego w tym miejscu okaże się inwestycją na lata. Zastosowana w procesie jego produkcji stal pokryta poliuretanem nakładanym proszkowo, wypalanym w piecu jest bowiem bardzo odporna na zniszczenia, dzięki czemu stojak może z powodzeniem służyć swemu nabywcy zdecydowanie dłużej niż konstrukcje zabezpieczane antykorozyjnie w inny sposób.