Stoły do cięcia szkła - wersja podstawowa

Stoły do cięcia szkła w wersji podstawowej


Stoły do cięcia szkła w wersji podstawowej, znajdujące się w ofercie przygotowanej przez firmę Expoglass, choć nie posiadają kilku udogodnień, charakterystycznych dla stołów z większą liczbą opcji, doskonale sprawdzają się w praktyce. Korzystanie z ich możliwości przychodzi z dużą łatwością, czyniąc jednocześnie pracę nad taflą szkła zdecydowanie sprawniejszą i mniej wymagającą. Proponowany przez nas stół charakteryzuje się m.in. tym, iż łatwo może zostać pochylony pod odpowiednim kątem do załadunku szkła dzięki sprężynom gazowym. Ponadto posiada ona wsuwane ręcznie wsporniki do załadunku pionowego, które zostały dodatkowo pokryte wymiennymi kostkami jesionowymi.
Cztery skrętne koła poliamidowe fi 80 doskonale radzą sobie natomiast nawet z największymi obciążeniami. Wypoziomowanie stołu przychodzi wszystkim jego użytkownikom ze znaczną łatwością ze względu na cztery regulowane stopki, pozwalające uczynić to bez żadnego problemu w określonym miejscu pracy.

Korzyści płynące z posiadania stołu do cięcia szkła w wersji podstawowej


Wszystkim osobom zamierzającym nabyć wykonany przez Expoglass stół w wersji podstawowej radzimy również zwrócić uwagę na fakt, iż został on obity szarym, bardzo wytrzymałym filcem, chroniącym go przed uszkodzeniami. Poza tym skonstruowaliśmy go w taki sposób, by za sprawą dwóch dokręcanych od spodu stalowych płyt ułatwione było dokonywanie rozładunku przy użyciu wózka widłowego. Lista zalet naszego stołu do cięcia szkła jest zatem wyjątkowo liczna, mimo iż nie posiada on kilku dodatkowych funkcji, charakterystycznych dla artykułu w wersji rozbudowanej. Dlatego możemy polecić jego zakup wszystkim tym osobom, które potrzebują wysokiej jakości, łatwego w obsłudze i dostępnego w atrakcyjnej cenie stołu.

Dostępny jest on w różnych wersjach wymiarowych, co sprawia, iż jego ustawienie zarówno w małym, jak i dużym pomieszczeniu nie sprawia kłopotu. Podobnie, jak przemieszczanie się pracowników danego zakładu wokół niego. Zachęcamy zatem wszystkich Państwa do podjęcia kontaktu z Expoglass w celu złożenia zamówienia.