Wysuwane magazyny na tafle szkła

Magazyny wysuwane Expoglass są konstrukcjami stalowymi, służącymi do magazynowania materiałów płytowych.

Galeria


opis


Magazyny wysuwane Expoglass są konstrukcjami stalowymi, służącymi do magazynowania materiałów płytowych.

Składają się one z obramowania – nieruchomej stalowej konstrukcji oraz znajdującej się w środku grupy szuflad, które są wysuwane. Szuflady są w pozycji pochylonej (kilka stopni odchylenia od pionu), dzieli je około 2cm od sąsiednich...

Katalog


Karta katalogowa zawierająca podstawowe dane techniczne produktu.

Wysokie bezpieczeństwo użytkowania

Wzrost efektywności oraz redukcja liczby operatorów

Mniejsze straty materiałowe

Magazyny (regały) wysuwane Expoglass są konstrukcjami stalowymi, służącymi do magazynowania materiałów płytowych a przede wszystkich służące jako stojaki do szkła.

Składają się one z obramowania – nieruchomej stalowej konstrukcji oraz znajdującej się w środku grupy szuflad, które są wysuwane. Szuflady są w pozycji pochylonej (kilka stopni odchylenia od pionu), dzieli je około 1cm od sąsiednich szuflad.

Cechy budowy magazynu sprawiają, że regały na szkło pozwala on przechowywać bardzo dużą ilość posegregowanego szkła lub innego materiału na małej powierzchni, zapewniając przy tym dostęp do odpowiedniego rodzaju w każdej chwili.

Szafy na szkło i inne materiały płytowe firmy Expoglass dostępne są w pięciu rodzajach, rozróżnianych ze względu na udźwig szuflady oraz wielkość przetrzymywanych tafli. Są one przedstawione w tabeli poniżej:

Magazyny M80 M280 D80 D220 S140
Szerokość załadowcza [mm] 80 280 80 220 140
Udźwig szuflady [kg] 900 2500 1500 2500 1500
Maksymalny rozmiar przechowywanej tafli [mm] 1700 x 2600 1700 x 2600 2300 x 3300 2300 x 3300 1700×3300
Możliwa liczba szuflad* 10 ÷20 8 ÷12 10 ÷14 8 ÷12 6 ÷14
Najczęściej przechowywane materiały Szkło,Spieki kwarcowe,Poliwęglan,

Plexi,

Kamień

Skrzynki szkła Szkło,Kamień Skrzynki szkła Spieki kwarcowe,Kamień

* – liczba szuflad może być tylko parzysta

W firmie Expoglass poprzez wykonanie magazynu, rozumiemy kompleksową usługę na którą składają się czynności wymienione poniżej:

  • Wyprodukowanie magazynu
  • Transport oraz rozładunek u klienta
  • Montażu całego magazynu na miejscu do postaci gotowej do użytku

Zajmując się wszystkimi procesami od produkcji aż po montaż gotowej konstrukcji u klienta, zaoszczędzamy jego czas oraz mamy pewność, że każdy etap tego procesu zostanie przeprowadzony profesjonalnie.

Powyższy opis oraz zdjęcia stanowią własność przedsiębiorstwa Expoglass. W związku z czym, zabrania się kopiowania, redystrybucji, publikowania, rozpowszechniania, udostępniania czy wykorzystywania w inny sposób całości lub części treści znajdującej się na witrynie www.expoglass.pl