Wysuwane magazyny - stojaki na tafle szkła

Magazyny wysuwane Expoglass są konstrukcjami stalowymi, służącymi do magazynowania materiałów płytowych.

Wysuwane magazyny - stojaki na tafle szkła


Podczas wykonywania różnego rodzaju prac związanych z obróbką szkła najważniejsze jest, by uniknąć jego pęknięcia. Aby temu zapobiec warto zapoznać się z ofertą firmy Expoglass, w której znajduje się regał na tafle w różnych wersjach wymiarowych.

Stojak/regał na tafle szkła – produkt ułatwiający ich magazynowanie


Stojak na tafle szkła to produkt skonstruowany w taki sposób, by korzystanie z niego nie wiązało się z najmniejszą choćby obawą o uszkodzenie danej tafli, co mogłoby znacznie utrudnić, a w wielu przypadkach wręcz uniemożliwić dalszą jej obróbkę w celu osiągnięcia zamierzonego rezultatu.

Galeria


opis


Magazyny wysuwane Expoglass są konstrukcjami stalowymi, służącymi do magazynowania materiałów płytowych.

Składają się one z obramowania – nieruchomej stalowej konstrukcji oraz znajdującej się w środku grupy szuflad, które są wysuwane. Szuflady są w pozycji pochylonej (kilka stopni odchylenia od pionu), dzieli je około 1cm od sąsiednich...

Katalog


Karta katalogowa zawierająca podstawowe dane techniczne produktu.

Kto powinien zainteresować się stojakami do szkła?


Profesjonalny stojak na szkło wydaje się niezbędnym wyposażeniem każdego pomieszczenia, w którym odbywa się praca z wykorzystaniem tego kruchego materiału. Został on wykonany w taki sposób, aby można było w nim łatwo umieścić, jak i następnie wyjąć, potrzebną taflę. Stojaki do szkła przez nas oferowane, choć wykonane zostały ze stali, nie stanowią żadnego zagrożenia dla szkła, ktore pewnie opiera się o oklejoną specjalnym filcem konstrukcję, dzięki czemu na pewno nie zostanie porysowana.

Regał na szkło w dopasowanym do potrzeb klienta rozmiarze


Kupując w Expoglass regał na szkło, każda osoba, która zdecydowała się tego dokonać, może być całkowicie pewna otrzymania idealnie dostosowanego do jej potrzeb wysuwanego magazynu. Jesteśmy w stanie to zapewnić, ponieważ, jak już było wcześniej wspomniane, posiadamy w swoim asortymencie kilka ich odmian. Różnią się one między sobą szerokością załadowczą (między 80-220 mm), liczbą szuflad (10-20) oraz szerokością całkowitą (182-566 cm).

Wysokie bezpieczeństwo użytkowania

Wzrost efektywności oraz redukcja liczby operatorów

Mniejsze straty materiałowe

Magazyny (regały) wysuwane Expoglass są konstrukcjami stalowymi, służącymi do magazynowania materiałów płytowych a przede wszystkich służące jako stojaki do szkła.

Składają się one z obramowania – nieruchomej stalowej konstrukcji oraz znajdującej się w środku grupy szuflad, które są wysuwane. Szuflady są w pozycji pochylonej (kilka stopni odchylenia od pionu), dzieli je około 1cm od sąsiednich szuflad.

Cechy budowy magazynu sprawiają, że regały na szkło pozwala on przechowywać bardzo dużą ilość posegregowanego szkła lub innego materiału na małej powierzchni, zapewniając przy tym dostęp do odpowiedniego rodzaju w każdej chwili.

Szafy na szkło i inne materiały płytowe firmy Expoglass dostępne są w pięciu rodzajach, rozróżnianych ze względu na udźwig szuflady oraz wielkość przetrzymywanych tafli. Są one przedstawione w tabeli poniżej:

Magazyny M80 M280 D80 D220 S140
Szerokość załadowcza [mm] 80 280 80 220 140
Udźwig szuflady [kg] 900 2500 1500 2500 1500
Maksymalny rozmiar przechowywanej tafli [mm] 1700 x 2600 1700 x 2600 2300 x 3300 2300 x 3300 1700×3300
Możliwa liczba szuflad* 10 ÷20 8 ÷12 10 ÷14 8 ÷12 6 ÷14
Najczęściej przechowywane materiały Szkło,Spieki kwarcowe,Poliwęglan,

Plexi,

Kamień

Skrzynki szkła Szkło,Kamień Skrzynki szkła Spieki kwarcowe,Kamień

* – liczba szuflad może być tylko parzysta

W firmie Expoglass poprzez wykonanie magazynu, rozumiemy kompleksową usługę na którą składają się czynności wymienione poniżej:

  • Wyprodukowanie magazynu
  • Transport oraz rozładunek u klienta
  • Montażu całego magazynu na miejscu do postaci gotowej do użytku

Zajmując się wszystkimi procesami od produkcji aż po montaż gotowej konstrukcji u klienta, zaoszczędzamy jego czas oraz mamy pewność, że każdy etap tego procesu zostanie przeprowadzony profesjonalnie.

Szafa na szkło w atrakcyjnej cenie


Decydując się na nabycie jednego z opisywanych artykułów, kierować należy się przede wszystkim wielkością tafli, które mają być w nich przechowywane (najmniejsza szafa jest w stanie pomieścić taflę o wymiarze 160x225, największa zaś – 255x321). Współpraca z Expoglass, jak widać, jest bardzo opłacalna i każdy, kto zdecyduje się ją podjąć, może otrzymać doskonale dostosowany do swoich potrzeb stojak na szkło. Cena, którą należy za niego zapłacić jest zaś niska, jeśli porównamy ją do wysokiego stopnia funkcjonalności proponowanego produktu.

Powyższy opis oraz zdjęcia stanowią własność przedsiębiorstwa Expoglass. W związku z czym, zabrania się kopiowania, redystrybucji, publikowania, rozpowszechniania, udostępniania czy wykorzystywania w inny sposób całości lub części treści znajdującej się na witrynie www.expoglass.pl